Eski Forumdan Bir İnsancık

View previous topic View next topic Go down

Eski Forumdan Bir İnsancık

Post  sznblm on Tue Jun 07, 2016 4:41 pm

Merhaba, ölü bir forumda yazmaya selamlayarak başlamam saçma oldu biraz, neyse. Very Happy
Ben taaa 2011-2012'de bu forumun bir üyesiydim. Tabi o zamanlar böyle değildi, 7/24 aktifti forum. Küçüktüm, maldım ama çok iyi arkadaşlarım olmuştu burada. Çok eğleniyordum. Sonra birkaç ay giremedim. O birkaç aydan sonra foruma girdiğimde, kimsenin aktif olmadığını ve forumun tam anlamıyla öldüğünü gördüm. Sonrasında da forum kapandı, site yenilendi zaten.
Neredeyse 5-6 sene geçti. Ama ben o ortamı cidden çok özledim. O zamanlar gerçek hayattaki arkadaşlarımdan bile daha iyi anlaştığım, daha çok sevdiğim insanların şu an yaşadığından bile haberdar değilim. Ve hepsini çok merak ediyorum, çok özledim. Günlerdir araştırıyorum birilerini bulmak için.
Burada bulacağıma fazla inanmıyorum, ama yine de şansımı denemek istedim. Eğer eski forumdan biri varsa, n'olur bana yazsın. Bu hesaba bir daha gireceğimi düşünmüyorum.
Umarım birileri vardır. Crying or Very sad

Last edited by bloom_dafni on Tue Aug 02, 2016 11:59 pm; edited 1 time in total (Reason for editing : Adres veya diğer kişisel bilgileri ifşa etmek yasaktır. Diğer sitelerdeki hesaplarda dahil oluyor.)

sznblm

Back to top Go down

Re: Eski Forumdan Bir İnsancık

Post  juleic1123 on Tue Jun 07, 2016 5:10 pm

ciao_ciao

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

juleic1123

Back to top Go down

Post  sznblm on Sun Jul 10, 2016 2:58 pm

-

Last edited by sznblm on Wed Aug 10, 2016 7:59 pm; edited 1 time in total (Reason for editing : Silecektim ama silme yerini bulamadım...)

sznblm

Back to top Go down

Post  Moonlightprincess002 on Wed Aug 03, 2016 11:52 am

Hey nslsınızz bu arada bu benim dragonfirefan Very Happy Very Happy Very Happy !!!

Moonlightprincess002

Back to top Go down

Post  komutangonzo on Wed Aug 03, 2016 11:55 am

Ben iyiyim

komutangonzo

Back to top Go down

Post  stellacitygirl on Fri Dec 16, 2016 3:00 pm

ay ben! ben eski forumdanım!

stellacitygirl

Back to top Go down