I don't know where the TR minimods are but I need help :P

View previous topic View next topic Go down

I don't know where the TR minimods are but I need help :P

Post  juleic1123 on Thu Nov 10, 2016 11:27 pm

So... the TR minimods disappeared, and I need them. x_x
Since they aren't here... I need someone that knows turkish to translate this announcement: http://www.online-winxclub.com/?id=290&pid=6 It's urgent and important. confused

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
avatar

juleic1123

Messages : 5218
Data de inscrição : 2012-12-15

Back to top Go down

Re: I don't know where the TR minimods are but I need help :P

Post  sznblm on Fri Nov 11, 2016 6:16 pm

Bilmeniz gereken her şey!
Herkese önemli bir duyurumuz var! 2 hafta önce, bir kullanıcıya cevap verdim ve istemeden de olsa sert konuştum. Doğrusu, ona bu şekilde cevap vermemeliydim, stres altındaydım. Çok şey istemiyordu ve ben, sitenin kurucusu olarak; her şeye rağmen, durum ne olursa olsun sabırlı olmalıyım.
Eğer birisi kaba davransa bile cevabım profesyonel olmalı ve ben, bunu kendimde görmedim.
Yani, söylemem gerekenleri buraya yazacağım ve umarım bu son olur: Kulağa ne kadar acımasız gelse de, oyunun yaz sonunda çıkacağını duyurup aslında oyunu tamamlamamış olmak benim suçum. Kasıtlı olarak yaptığımı söylemiyorum,  yapmadım. Sitede önemli hatalar vardı ve aylar geçmesine rağmen, bu hatalar HALEN mevcut. Demem o ki oyunu %100 tamamlanmadan önce duyurmamam gerekirdi. Böylece sizi baskı altında bırkamazdım ve acımasız görünmezdim.
Bunu WINX ADVENTURE'ın gelmeyeceğini söylemek için yazmıyorum, ki gelecek. Ama şimdilik bir tarih vermeyeceğim. Size biraz spoiler vermeye devam edeceğim, o kadar. Bundan sonra, tarih veya ay veya her-neyse asla söz konusu değil, yani unutun.
Size yeni şeyler için söz verip tarih belirttiğimi biliyorum, ama zaman yaklaştığında neden yapmadığımızla ilgili birçok neden sunuyorum. (nedenler gerçek, yalan söylemedik.) Çünkü, sürekli tekrarlayıp duruyormuş gibi gözükse de, bir oyun yapmak gerçekten zor.
Yine de sizi umutlandırıp karşılığını vermemek benim hatamdı. Bundan sonra bunun için çalışacağım.
Amacım şu, tarihi gizli tutarak herkesi umutlandırmayacağım çünkü olmazsa, kimse mutlu olmayacak ve vazgeçecek. Birilerini umutlandırdığım zaman beklentileri olacak ve ben bu söz verdiğim beklentileri karşılamazsam üzülecekler.
Bunun, kimsenin beklentisi kalmadığından beri yapılacak en doğru şey olduğunu düşünüyorum ve biz (Mathias ve ben) huzurla çalışacağız.
Ve ne zaman oyun, %100 tamamlanırsa, demek istediğim HER ŞEY tamam olduğunda duyuracağız ve herkes keyif alacak, çünkü bu üyeler için de güzel bir sürpriz olacak.
WinxID başka bir hikaye, onun hakkında önümüzdeki hafta konuşacağım. Smile
Umarım anlayış gösterirsiniz!
avatar

sznblm

Messages : 1122
Data de inscrição : 2016-06-07

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum